PIERWSZAKI ŚLUBUJĄ


    Ślubowanie i pasowanie na ucznia to bardzo ważna uroczystość w naszym szkolnym kalendarzu.
    To niezwykłe wydarzenie miało miejsce w naszej szkole 23.10.2019r.
    Zanim pierwszaki zostały przyjęte do grona uczniów musiały wykazać się umiejętnościami śpiewu i recytacji. Dzieci zaprezentowały się w przygotowanym, pod kierunkiem swojej wychowawczyni-pani Małgorzaty Dziurman, programie artystycznym. Występy małych artystów spotkały się z bardzo ciepłym przyjęciem. Uczniowie po każdym występie byli nagradzani gromkimi brawami. Następnie złożyli przysięgę na sztandar szkoły i uczestniczyli w ceremonii pasowania, po której już oficjalnie zostali przyjęci w poczet uczniów naszej szkoły. Po części oficjalnej dzieci zostały zaproszone na słodki poczęstunek przygotowany przez rodziców.
    Drodzy Pierwszoklasiści! Życzymy Wam wielu sukcesów w nauce i powodów do radości!


Comments are closed.