„JAK ONI ŚLUBUJĄ”


  Ślubowanie klas pierwszych to od lat niezwykłe wydarzenie w szkolnym kalendarzu imprez Szkoły Podstawowej im. Orląt Lwowskich w Tymowej. W tym roku miało ono miejsce 7 listopada. Był to dzień długo wyczekiwany przez dzieci.
  Podczas części artystycznej pierwszaki, pod bacznym i troskliwym okiem wychowawczyni pani Grażyny Kanafoskiej, zaprezentowały swoje talenty wokalne, recytatorskie oraz taneczne. Pochwaliły się także umiejętnością gry na przedmiotach kuchennych. Pięknym występem wzbudziły ogromny aplauz wśród zgromadzonej publiczności i specjalnie na tę okazję zaproszone jury zadecydowało, że uczniowie zdali egzamin na pierwszaka i mogą przystąpić do ślubowania
  W związku z tym pierwszoklasiści w obecności dyrekcji szkoły, wychowawców oraz swoich najbliższych (rodziców, dziadków, rodzeństwa) złożyli ślubowanie na sztandar szkoły. Następnie dyrektor szkoły pani Małgorzata Hajnisz dokonała aktu pasowania na ucznia i wręczyła maluchom pamiątkowe dyplomy.
  Po wykonaniu pamiątkowych zdjęć dzieci udały się do klasy na poczęstunek przygotowany przez rodziców i wspólnie z nimi spędziły miłe chwile.
  Warto podkreślić wspaniały występ prowadzących – Amelii Bombacz i Ani Wiśniewskiej, które w tej roli wystąpiły po raz pierwszy i zaprezentowały się bardzo profesjonalnie.
  Pierwszaki, ich rodzice oraz dyrektor szkoły-pani Małgorzata Hajnisz bardzo dziękują panu Jarosławowi Kasprzyckiemu za udostępnienie sprzętu nagłaśniającego i jego obsługę w trakcie imprezy.


Comments are closed.