Archive for the 'Z życia szkoły' Category14.06.2018r. wybraliśmy się do Wrocławia. Odwiedziliśmy manufakturę słodyczy. Read the rest of this entry »

    9.06.2018r. odbył się szkolny konkurs pod hasłem "Mały mistrz ortografii".


2.06.2018r. zespół wokalno-taneczny "Dzwoneczki" reprezentował naszą szkołę podczas Dni Ścinawy. Uczniowie brawurowo zaśpiewali utwory związane z tematyką morską, a publiczność nagrodziła małych artystów gromkimi brawami. Read the rest of this entry »W niedzielę 22 kwietnia 2018 roku odbył się koncert charytatywny podczas którego odbyła się zbiórka pieniędzy dla chorej dziewczynki Oli Janiszewskiej Read the rest of this entry »

W piątek 22 kwietnia 2018r. odbyły się obchody Dnia Ziemi. Uczniowie rywalizowali między sobą w 4 drużynach. Read the rest of this entry »

Kogo można było spotkać w piątek 09.02.2018r. na lekcji? Księżniczkę, policjanta, sułtana, czarownicę a także wiele innych postaci. Read the rest of this entry »

W piątek 09.02.2018r. odbyła się zabawa karnawałowa dla naszych milusińskich z klas 0 i 1. Zabawę prowadziły starsze koleżanki z Read the rest of this entry »

W czwartek 08.02.2018r. samorząd szkolny organizował dyskotekę szkolną dla klas 3-7. Read the rest of this entry »

W czwartek 01.02.2018r. odbyły się wybory przewodniczącego szkoły. Read the rest of this entry »

"Jest taki dzień, tylko jeden raz do roku, dzień, zwykły dzień, który liczy się od zmroku. Jest taki dzień, gdy jesteśmy wszyscy razem, dzień, piękny dzień, dziś nam rok go składa w darze." Read the rest of this entry »Koncert kolęd i pastorałek, w wykonaniu najmłodszych uczniów naszej szkoły, już po raz drugi uświetnił Jarmark Bożonarodzeniowy zorganizowany 13. 12. 2017r. przy CTiK w Scinawie.  Read the rest of this entry »

11.12.2017r. wraz z wychowawcami wybraliśmy się na wycieczkę autokarową do Złotoryi, gdzie zwiedzaliśmy fabrykę „Vitibis”, produkującą ozdoby świąteczne. Read the rest of this entry »

17.11.2017r. po raz pierwszy w tym roku szkolnym spotkaliśmy się z policjantami z Komisariatu Policji w Ścinawie. Read the rest of this entry »

26.09.2017r. my-uczniowie klas pierwszej i drugiej, pojechaliśmy do Wrocławia, aby wziąć udział w Dolnośląskim Festiwalu Nauki. Read the rest of this entry »

Dnia 05.06.2017r w Szkole Podstawowej imienia Orląt Lwowskich odbyło się podsumowanie projektu matematycznego „Z bryłami za Pan brat”. Sponsorem przedsięwzięcia była Fundacja KGHM Polska Miedź. W związku z projektem odbyły się trzy konkursy: Read the rest of this entry »

16 grudnia, ponownie zaśpiewali uczestnicy,tym razem już XIII konkursu "Pokolędujmy razem". Zorganizowała go pani Grażyna Kanafoska-Walczak. W przeglądzie wzięło udział 5 dzieci z przedszkola i 16 uczniów klas II-III. Read the rest of this entry »

8 XI to Europejski Dzień Zdrowego Jedzenia i Gotowania. Już od kilku lat, właśnie w ten dzień przystępujemy programu Śniadanie Daje Moc. Tak było i w tym roku. Read the rest of this entry »